Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ÚVOD : GRANTY : INFORMACE : NÁVŠTĚVA NA STŘEDNÍ ŠKOLE TECHNICKÉ A OBCHODNÍ V DAČICÍCH

Návštěva na Střední škole technické a obchodní v Dačicích

Vložil(a): Andrea Kupcová 18.1.2010

INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁNÍ

Ve čtvrtek 14. 1. 2010 se žáci 7., 8. a 9. třídy zúčastnili Dne otevřených dveří na SŠTO v Dačicích.

Na škole jsme se rozdělili na dvě skupiny, sedmá a osmá třída vytvořily jednu skupinu a devátá druhou. Žáci z 9. třídy se mohli podívat na jednu hodinu elektrotechniky a žáci 7. a 8. třídy potom na hodinu českého jazyka.

Po prohlídce školy, setkání s panem ředitelem a návštěvě dílen ve škole se všichni přesunuli do dílen, patřících ke škole, na konci Dačic.

V dílnách se žáci opět rozdělili na stejné skupiny a spolu s mistrem dílen si je důkladně celé prohlédli, prohlídka byla i s výkladem.

Poté nás čekal hodinový rozchod v centru Dačic.

Nakonec se všichni vrátili na SŠTO odehrát pár zápasů ve florbale.
Chlapci i děvčata si zahráli po dvou zápasech. Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat, chlapci hráli velmi dobře a děvčata svůj zápas vyhrála.

A konečně se všichni vysílení a plni dojmů vrátili odpoledne do Strmilova.