Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ÚVOD : O ŠKOLE : SDRUŽENÍ RODIČŮ : ŠKOLNÍ PLES 2015

Školní ples 2015

Vložil(a): Milena Sedláková 24.3.2015

Školní ples 2015
 
V sobotu 28. 02. 2015 jsme se opět sešli v KD Strmilov na každoročně pořádaném Školním plesu. Výbor SRPŠ při ZŠ Strmilov si pro návštěvníky plesu připravil tradiční malou a velkou hru o ceny. Ve velké, slosovatelné hře o ceny se tentokrát soutěžilo o křovinořez, pečící kámen, vstupenky na muzikál Noc na Karlštejně, tablet a další zajímavé ceny. Hlavní cenou byl opět pobyt pro dva, tentokrát s ochutnávkou vína na Pálavě.
 
K losování velké hry o ceny jsme se dostali o půlnoci, do té doby bylo připraveno zpestření plesu tradičním předtančením žáku ZŠ Strmilov, vystoupením tanečního kroužku při ZŠ Studená, pod vedením pana Skácela. Bylo milé na dětech vidět, že je tanec baví. Pan Skácel nám ve 23.00 hod. též ukázal, se svou taneční partnerkou, něco ze svého tanečního umění a zájemce, jichž bylo opravdu dost, naučil dva country tance v rámci mini tanečního kurzu, který jsme pro návštěvníky plesu uspořádali.
 
Koho přepadl na plese hlad, mohl si vybrat z pochoutek zvěřinové kuchyně. Kdo neměl chuť na maso, mohl si dát k pivu či vínu sýrové pečivo, které upekli žáci ZŠ Strmilov. Ke kávě jsme připravili několik druhů zákusků.
 
Naleštěný parket zval k protancování noci ve společnosti Tanečního orchestru Globus 2 Jindřichův Hradec, který nás opět skvěle hudebně provedl sobotním večerem.
 
Připravit ples bychom nezvládli bez podpory sponzorů, kterým ještě jednou i touto cestou moc děkujeme za přispění, ač finanční částkou, tak věcnými dary. Děkujeme rodičům, kteří přispěli svou prací při přípravě plesu či dary do tomboly. Nesmíme opomenout provozovatele KD Strmilov za ochotu a vstřícnou spolupráci při přípravě plesu. Stejně tak děkujeme i vedení ZŠ Strmilov za ochotu a za milou spolupráci.
 
Atmosféra plesu byla úžasná, což nám napovídá, že se s námi bavíte. Jsme moc rádi a těšíme se na další večer strávený s Vámi. ?
V sobotu 27. 02. 2016 se budeme opět těšit Na shledanou!
 
Výtěžek z plesu, který se tentokrát vyšplhal na částku 35 tis. Kč, bude použit na sportovní a kulturní aktivity žáků ZŠ Strmilov.
 
Za SRPŠ při ZŠ Strmilov
Milena Sedláková
 
 
Sponzoři plesu:
 
Město Strmilov, Bohumír Nušl, Obec Bořetín, Lom Horní Dvorce,
OD Kubák, Penzion pod Šibeňákem, ZD Strmilov, ZD Kunžak, ZD
Popelín, DV Šterba, Kores Praha s.r.o., Pomezí Strmilov s.r.o.,
Hotel Komorník s.r.o., Restaurace u Součků, Kadeřnictví Alena
Jirků, Tkalcovna Kubák, Pražírna kávy Kubák, Fruko Schulz
s.r.o., Miloš Sedlák, Jaroslav Hynek, Karel Rojka – Zednické
práce, Monika Skuhrová – masáže, Jana Dvořáková – Husquarna,
Účetnictví Lenka Vondrů, Oční optika Bc. Helena Jelínková,
Cukrářství, pekařství Kolman Zahrádky, Centropen Dačice a.s.,
Jednoda SD Strmilov, DK Open Jindřichův Hradec, Baobab, Styl
VD, Jane Art – Jana Hlínová, Potraviny FLOP Strmilov, Potraviny
Olga Strmilov, MO ČRS Strmilov, MS Jitra Strmilov, MUDr.
Anna Spurná, MUDr. Eleonóra Punčochárová, MUDr. Soňa
Matoušková, Kadeřnictví Marta Jahodová, Masáže Jaroslava
Smejkalová, Kosmetika Hanušová, Hana a Vladimír Lahodní, Karel
Urbánek ml., Lékárna Tilia Strmilov, Soňa Šubová – Soukromá
prádelna, Jemča Jemnice, Občanské sdružení OKNA, manželé
Kučerovi, Nesporý J + M, Dočekalovi, Péčovi, Vopravilovi,
Váchovi, Závodských, Přibylovi, Kašpárkovi, Adamovi, Vodičkovi,
Sedlákovi J+P, Sedlákovi M+M, Machoňovi, Peltanovi, Povolný,
Holý, Semotánovi, Závodský, Paušovi, Hynkovi, Pacalovi, Tetivovi
 
učitelský sbor ZŠ Strmilov
 
Těm, které jsme ve výčtu sponzorů opomněli, se moc omlouváme!
Děkujeme všem za podporu a vstřícnost!
 
SRPŠ při ZŠ Strmilov