Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ČLÁNKY : ENGLISH IS COOL, ISN'T IT?

English is cool, isn't it?

Vložil(a): Hanka Tylková 15.6.2015

English is cool, isn't it?

Jak to jenom udělat, aby hodiny nebyly nudné, aby učení děti bavilo a aby do školy chodily rády? Otázka, na kterou se v půli června těžko hledá odpověď... :-)
 
Projekty, které nám zpestřily hodiny angličtiny a které jsme s šesťáky začátkem školního roku plní energie vymysleli, se nám navzdory pěknému počasí a počínající pubertě podařilo dotáhnout do zdárného konce.
 
Vznikla tak útlá knížečka o pomateném pavoukovi, který nepozorován vnikne do strmilovské školy a prožije v ní malé dobrodružství. Na jeho konci je rád, že toto "nehostinné" místo opouští téměř bez úhony, jen s jednou zlomenou nohou. Toto dílko zůstává ve školní knihovně i pro další generace nadšených Angličanů.
 
 

 
I další společný výtvor určitě dobře poslouží. Je jím pětiminutové video s našimi oblíbenými nepravidelnými slovesy. S jeho vznikem pomohl tým externích pracovníků - Beat Fuhrer a Honza Tylk. Moc děkuji za jejich čas, ochotu a nadšení.
 
Moje největší pochvala ale patří dětem. Byly prostě báječné, posuďte sami.
 
 
Děkujeme za zvednuté palce a přejeme krásné prázdniny. :-)