Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ČLÁNKY : OKRESNÍ PLAVECKÉ ZÁVODY V JINDŘICHOVĚ HRADCI ZA ÚČASTI NAŠICH DĚVČAT

Okresní plavecké závody v Jindřichově Hradci za účasti našich děvčat

Vložil(a): Ludmila Plachá 24.3.2017

V úterý 21. března se v plaveckém bazénu v Jindřichově Hradci konal 22. ročník Okresních plaveckých závodů. Organizačně účast dětí z naší školy zajistila paní Martina Jahodová, které tímto děkuji. Děti byly moc šikovné, vzorně reprezentovaly školu i město, a dokonce byly i velmi úspěšné. Závodilo za nás pět děvčat a všem patří obrovská gratulace k jejich výkonům.

V Amatérské kategorii (I.) – 1. ročník – dívky - se zúčastnily Kamila Nušlová, která obsadila 5. místo, a Tereza Dvořáková, jež skončila na 6. místě. V Amatérské kategorii (I.) – 2. ročník – dívky - doplavala Lucie Urbanová na 8. místě. Rozálie Hesounová dokončila závod jako 14. v Amatérské kategorii (I.) – 3. ročník – dívky. A na závěr mi zůstalo to nejlepší. Nejúspěšnější závodnicí za naši školu byla Eliška Jahodová, která zvítězila ve Sportovní kategorii (II.) – 2. ročník – dívky.

Ještě jednou blahopřeji k výsledkům a přeji mnoho dalších sportovních úspěchů.