Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ČLÁNKY : REKONSTRUKCE ŠKOLNÍ DRUŽINY

Rekonstrukce školní družiny

Vložil(a): Ludmila Plachá 2.9.2016

Již v průběhu loňského roku jsme začali s úpravami školní družiny. Byl probourán přímý vchod do vedlejší místnosti, kde dříve bývala jazyková učebna. Nyní bude tato část místnosti využívána mj. pro vypracovávání domácích úkolů, pokud budou rodiče chtít, aby si je děti vypracovaly již v družině.

Z hlavní místnosti zmizel starý nábytek, zateplily se šikminy na stropech, kudy nám v zimě utíkalo teplo, položilo se lino, koupil nový koberec a samozřejmě také hezky vymalovalo. Paní Nedbalová si vybrala pěknou světle zelenou barvu v kombinaci s bílou. Navíc díky daru od SRPŠ může paní družinářka nakoupit i nové hračky.

Doufám, že se děti i paní družinářka budou v novém cítit dobře a veškeré vybavení jim bude dlouho a dobře sloužit.