Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ČLÁNKY : DEN DĚTÍ S POLICIÍ ČR A FOTBALOVÁ AKADEMIE

Den dětí s Policií ČR a fotbalová akademie

Vložil(a): Ludmila Plachá 15.6.2016

Vážení rodiče,

na pátek 17. 6. se sešly dvě akce, které byly původně plánované na různé termíny. Proběhne Den dětí s Policií ČR a zároveň se uskuteční Fotbalová akademie pod vedením pana Františka Straky. Organizace bude následující, děti přijdou ráno do školy, poté se pod dozorem třídních učitelů přesunou na hřiště hasičů, kde od 8.30 začne program Policie ČR.

Zájemci o Fotbalovou akademii si v 9 hodin přejdou na fotbalové hřiště, kde se dětem bude věnovat pan Straka. Bylo by dobré, aby se akademie spolu s dětmi zúčastnili i rodiče. Účast rodičů však není podmínkou. Jestliže rodiče doprovodí své děti na tuto akci, není samozřejmě nutné, aby děti přišly ráno do školy.

Po skončení Dětského dne odvedou paní učitelky všechny žáky na oběd do školní jídelny (vyzvednou si i děti z Fotbalové akademie – ty bez doprovodu rodičů), s žáky 2. stupně ještě absolvují procházku po Strmilově, aby se všechny děti nesešly současně v jídelně.

Po obědě se účastníci Fotbalové akademie v doprovodu paní Petry Jahodové vrátí zpět na sportovní hřiště, kde by měl pokračovat program až do 14 hodin. Po skončení si rodiče děti vyzvednou na hřišti.

Prosím rodiče, jejichž děti se zúčastní akademie, a tudíž nepůjdou odpoledne do družiny, aby to písemně oznámili paní vychovatelce.

Děkuji za spolupráci                                                                                                                     Ludmila Plachá