Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ČLÁNKY : BRUSLENÍ A ORGANIZACE VÝUKY V POSLEDNÍM PŘEDVÁNOČNÍM TÝDNU

Bruslení a organizace výuky v posledním předvánočním týdnu

Vložil(a): Ludmila Plachá 8.12.2016

Před Vánoci si již tradičně vyjedeme zabruslit na Zimní stadion do Jindřichova Hradce. Tentokrát se pojede v úterý 20. 12. Odjezd od školy je v 7.45 a po návratu zpět bude pokračovat výuka. Z bezpečnostních důvodů je nutné, aby měly děti s sebou helmu (může být i cyklistická) a rukavice, dle uvážení rodičů i chrániče. Ti, kteří budou mít uhrazený příspěvek na SRPŠ, budou platit 20 Kč, ostatní 60 Kč. Přihlášky mají děti odevzdat do 15. 12.

Poslední předvánoční týden bude organizován takto. V pondělí se budou všechny třídy učit podle rozvrhu. Od úterý se prvnímu stupni (1. – 5. ročník) zkrátí vyučování na 4 hodiny, tedy do 11.20, a na druhém stupni se bude vyučovat 5 hodin, tj. do 12.15.