Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ČLÁNKY : PROVOZ ZŠ STRMILOV V DEN STÁVKY 6.11.2019

Provoz ZŠ Strmilov v den stávky 6.11.2019

Vložil(a): Ludmila Plachá 5.11.2019

Vážení rodiče,

část pedagogického sboru ZŠ Strmilov se rozhodla připojit ke stávce vyhlášené ČMOS na středu 6. 11. jako aktivní stávkující. Několik pedagogických zaměstnanců sympatizuje se stávkujícími, ale budou vyučovat. Vedení školy stávkovat nebude.

Vzhledem k tomu, že bude omezen provoz školy, žádám Vás o pochopení, že proběhnou určité změny v rozvrhu a v provozu školní družiny i školního klubu. Žáci 1. – 4. ročníku skončí vyučování v 11.20 (tj. po čtvrté vyučovací hodině), žáci 5. – 9. ročníku budou mít vyučování do 12.15.

Provoz školní družiny je zajištěn takto – ranní družina od 6.30 do 7.25, odpolední družina bude zkrácená do 14 hodin. Děti, které navštěvují školní klub, budou přesunuty do školní družiny.

Školní kuchyně je v provozu. Všichni strávníci jsou přihlášeni na oběd.

Děkuji za pochopení

Ve Strmilově dne 5. 11. 2019                                      Mgr. Ludmila Plachá