Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ČLÁNKY : DĚTI DO BRUSLÍ

Děti do bruslí

Vložil(a): Ludmila Plachá 4.9.2018

Již v loňském školním roce jezdili žáci 1. a 2. třídy na kurzy bruslení na Zimní stadion do Telče. Absolvovali tam 5 lekcí pod vedením zkušených trenérů a výsledkem bylo, že se všichni účastníci naučili bruslit, samozřejmě každý dle svých individuálních schopností. Dětem i pedagogům, kteří je do Telče doprovázeli, se lekce moc líbily.

V tomto roce bychom se rádi opět kurzů bruslení zúčastnili. Jezdilo by se opět do Telče, a to v těchto termínech: 15. 10., 22. 10., 5. 11., 12. 11. a 19. 11. Druháci už vědí, co je čeká, a mnozí prvňáčci také, protože do tohoto projektu jsou zapojené i mateřské školky.

Cena kurzovného je 350 Kč, další náklady jsou spojené s pronájmem ledové plochy a dopravou. Více informací k celému projektu je možné najít na adrese http://detidobrusli.cz/skolni_rok_2018_2019/.

Děti dnes od svých třídních učitelek obdržely přihlášky, které je potřeba odevzdat do pátku 7. 9. 2018. Cena pro žáka je 350 Kč, ostatní náklady bude hradit škola a SRPŠ. Po odevzdání přihlášky ještě rodiče dostanou pokyny k registraci pro úrazové pojištění, které je v ceně kurzovného.