Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ČLÁNKY : OSLAVY 125. VÝROČÍ ODBORNÉHO TECHNICKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ V DAČICÍCH

Oslavy 125. výročí odborného technického vzdělávání v Dačicích

Vložil(a): Ludmila Plachá 3.10.2019

V pátek 27. října jsme byli pozváni na oslavy 125. výročí odborného technického vzdělávání v Dačicích. Nejprve jsme si vyslechli projevy pana ředitele Ing. Pavla Kopačky i vzácných hostů, které byly zajímavé. Ovšem nejzajímavější byla prezentace paní učitelky Mgr. Jany Burdové, která nás provedla jednotlivými obdobími od konce 19. století až do současnosti a seznámila nás tak s vývojem odborného vzdělávání v Dačicích. Následně jsme si prohlédli nově vybudované odborné učebny. Vše zářilo novotou a určitě bude toto nové vybavení přínosem při přípravě žáků školy na jejich budoucí povolání.

Děkujeme za vše, bylo to poučné a příjemné dopoledne. Přejeme SŠTO Dačice, aby se jim i nadále dařilo tak jako doposud.                                                                                          ZŠ Strmilov