Skip Navigation LinksZŠ STRMILOV : ČLÁNKY : FLORBALOVÝ TURNAJ

Florbalový turnaj

Vložil(a): Ludmila Plachá 1.2.2016

Poslední dny přinesly všem, dětem i učitelům, velké psychické vypětí. Rozhodovalo se o známkách na pololetní vysvědčení a mnozí ještě na poslední chvíli potřebovali zabojovat, aby byl výsledek lepší, než by odpovídalo momentálnímu stavu.

Ať už snažení dopadlo jakkoliv, ve čtvrtek dostali všichni černé na bílém, jak si po celé pololetí vedli. To byl impulz k tomu nechat odpočinout hlavu a protáhnout tělo. Pro žáky 2. stupně byl uspořádán turnaj ve florbalu. Paní učitelka Marta Bílá rozdělila všechny zájemce do družstev a také se ujala funkce rozhodčí.

Vzniklo šest družstev v těchto složeních:

A – Jakub Valda, Dalibor Tůma, Matyáš Adam, Michala Lovětínská, Karolína Kučerová, Jan Povolný

B – Tomáš Přibyl, David Poruba, Stanislav Krátký, Eliška Urbanová, Šárka Beranová, Michal Hanuš, David Antal

C – Jiří Lukáš, Patrik Peltan, Jan Krátký, Petra Procházková, Robin Přibyl, Klára Ročková

D – Štěpán Chamrad, Tomáš Petr, Marek Nesporý, Jaroslav Doležal, Sabina Machoňová, Simona Váchová, Iveta Heřmánková

E – Martin Povolný, Ondřej Machoň, Pavel Sejrek, Michaela Dvořáková, Michaela Kupcová, Miloslav Závodský

F – Jakub Péč, Miloslav Kašpar, David Závodský, Kateřina Krátká, Kristýna Coufalová, Zdeněk Štykar

Členové jednotlivých týmů se sladili do stejné barvy dresu. Družstvo A bylo zelené, družstvo B zvolilo červenou, družstvo C si vybralo růžovou, družstvo D se sladilo do bíla, družstvu E se zalíbila modrá a družstvo F se domluvilo na černé. Hrálo se vždy 10 minut, za vítězství obdržel tým 3 body, za remízu získal 2 body a prohra přinesla alespoň 1 bod.

DRUŽSTVA

BODY

POŘADÍ

DRUŽSTVA

BODY

POŘADÍ

zápas o 5. a 6. místo – B : E – 2 : 1

zápas o 3. a 4. místo – C : F – 2 : 1

zápas o 1. a 2. místo – A : D – 4 : 2

Po odehrání všech devíti zápasů a za velkého povzbuzování ostatních spolužáků a učitelů turnaj dopadl takto:

1. místo

2. místo

3. místo

4. místo

5. místo

6. místo

E

Sláva poraženým, čest vítězům a díky všem za dodržování pravidel fair play. Speciální poděkování paní učitelce Martě Bílé za organizaci celého dne.